TRANSF-AIR  MIĘDZYNARODOWY PRZEWÓZ OSÓB


Jesteśmy licencjonowaną firmą z Zielonej Góry, na co dzień zajmujemy się międzynarodowym transportem osób na terenie Polski, a także całej Europy.

Nasze bogate doświadczenie i profesjonalizm sprawią, że z nami zawsze dojadą Państwo do celu na czas. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by każdy Pasażer był zadowolony. Wyróżnia nas rzetelność i uczciwość, a także indywidualne podejście do Klienta. Oferujemy podróż na najwyższym poziomie z wykwalifikowanymi kierowcami bez problemu posługującymi się językiem angielskim lub niemieckim. Dysponujemy samochodami o wysokim standardzie wyposażenia. Ponadto, podróżujący z nami objęci są pakietem ubezpieczeń NNW i OC.

Cieszymy się, gdy Klienci chętnie wracają do nas i od lat korzystają z naszych usług.


W jaki sposób działamy?

Gwarantujemy bardzo bezpieczny i punktualny dojazd do wybranego miejsca. Działamy w systemie „door to door”, co oznacza, że Pasażerowie odbierani są z pod wskazanego adresu i dowożeni bezpośrednio na wyznaczone miejsce. Nie muszą się Państwo o nic martwić, gdyż nawet w przypadku opóźnień (samolotu, pociągu, itp.), zaczekamy na Państwa.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!