Aktualności

Aktualności
Planujesz podróż na lotnisko? A może wyjazd gdzieś dalej?

Planujesz podróż na lotnisko? A może wyjazd gdzieś dalej?

Dzisiaj na ZIELONANEWS.PL czytamy:

Planujesz podróż na lotnisko? A może wyjazd gdzieś dalej? Oni Ci pomogą!

“W Zielonej Górze działa licencjonowana firma zajmująca się przewozem osób. Tutaj wykwalifikowana załoga zapewni, że na miejsce dojedziemy bezpiecznie i punktualnie. Mało tego, usługi oferowane są w systemie „door to door” co oznacza, że mamy zagwarantowane odebranie spod drzwi naszego domu i dowiezienie pod drzwi do punktu docelowego. Dodatkowo, przy przejazdach międzynarodowych może towarzyszyć nam tłumacz. Continue reading “Planujesz podróż na lotnisko? A może wyjazd gdzieś dalej?”

6 dni do Świąt!

6 dni do Świąt!

Wy również z niecierpliwością wyczekujecie Świąt?

Spoglądamy w niebo i czekamy na śnieg, wszędzie słyszymy świąteczne przeboje, ulice toną w blasku światełek, stoimy w kolejce żeby wybrać najpiękniejszą choinkę, a potem musimy jeszcze dotargać ją do domu. W kuchni unosi się zapach pierniczków… Z dumą nosimy świąteczne sweterki, świąteczne skarpetki i odliczamy dni. Odliczamy. Continue reading “6 dni do Świąt!”

Świąteczne podróże z TRANSF-AIR

Świąteczne podróże z TRANSF-AIR

W tegoroczne Święta wybierz TRANSF-AIR

Dobra wiadomość dla wracających do domów na Święta Bożego Narodzenia!

W nadchodzącym okresie świąteczno-noworocznym samoloty na trasie Zielona Góra (Babimost)Warszawa będą kursować dwa razy dziennie.  Regularne loty, czyli poranny wylot z Zielonej Góry do Warszawy o godzinie 5:40 oraz wieczorny lot z Warszawy do Zielonej Góry o godzinie 22:35 pozostają bez zmian. Dodatkowe loty do Warszawy o godzinie 14:40 a z Warszawy o 13:10.

Jeżeli planujecie świąteczne powroty i nie chcecie odrywać bliskich od pieczenia pierników lub smażenia karpia, zarezerwujcie TRANSF-AIR. Wybierzcie się z nami w świąteczną podróż – będziemy na Was czekać na lotnisku i zawieziemy prosto do domu! Continue reading “Świąteczne podróże z TRANSF-AIR”

Taka usługa kosztuje znacznie mniej niż myślisz

Taka usługa kosztuje znacznie mniej niż myślisz

Kalkulacja kosztów

Co prawda usługa transferu „door to door” to w wielu przypadkach wręcz idealne rozwiązanie, jednak część osób szuka innych wariantów, bo przecież tego rodzaju transport jest drogi. Czy na pewno? Jeśli myślisz o nim w kategoriach jednorazowego wydatku rzędu 50-200 złotych, rzeczywiście nie jest to mało. Natomiast kiedy porówna się stawki za przejazdy proponowane przez licencjonowane firmy oraz koszty związane z używaniem własnego samochodu, to te pierwsze wypadają całkiem korzystnie. Zastanawiasz się jak to możliwe, przecież ceny paliwa nie są aż tak wysokie..? Continue reading “Taka usługa kosztuje znacznie mniej niż myślisz”

Dlaczego warto wybrać przewoźnika z licencją

Dlaczego warto wybrać przewoźnika z licencją

Co robić, gdy potrzebujemy transportu?

Jeśli planujesz nieco dalszą podróż i nie dysponujesz własnym samochodem lub po prostu nie chcesz go zabierać, masz kilka opcji do wyboru. Możesz pojechać autobusem, pociągiem, a w niektórych przypadkach nawet polecieć samolotem. Jednak najpierw trzeba dotrzeć na dworzec czy lotnisko, zresztą po przybyciu na miejsce również będziesz musiał dostać się jakoś do hotelu, motelu itp. Dlatego warto wziąć pod uwagę skorzystanie z usług oferowanych przez firmy zajmujące się przewozem osób albo zarejestrowanie się na portalu, który łączy pasażerów i kierowców. Continue reading “Dlaczego warto wybrać przewoźnika z licencją”